Gelişmiş
Arama
  1. Başlangıç
  2. Doktorlar
  3. Op.Dr. Külal ÇUKUROVA

“Op.Dr. Op.Dr. Külal ÇUKUROVA” hizmet verdiği yerler

MUAYEHANE MUAYEHANE

MUAYEHANE

  • 1399 Sk. Neşe Apt. No:11 D:3 Alsancak / İZMİR

Hakkında “Op.Dr. Op.Dr. Külal ÇUKUROVA”

Sağlıklı Yaşam Anne Karnında Başlar

Op.Dr. Külal ÇUKUROVA

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Annenin bilinmezi keşfettiği doğum, mucizevi bir olayın başlangıcıdır. Anne bunun tadına vardığı an her şeye bakış açısı değişecektir. Önce Anneyim’i ruhunda hisseden bir kadının ufku açık, gönlü alçak, dili tatlı, eli bol, sevgisi gerçek, evi mutlu ve huzurlu olacaktır.

Bebeğinize verebileceğiniz en değerli hediye sağlıklı ve doğal bir doğum olacaktır. Huzurlu bir bebek için huzurlu bir anne, baba gerek. Mutlu, huzurlu, bilinçli gebelik geçirmeniz dileğiyle…

İzmir’in Selçuk ilçesinde dünyaya geldim. Evli ve iki çocuk annesiyim. Orta ve lise öğrenimimi Selçuk’ta tamamladım. 1986 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum. Çocukluğumdan beri kadın doğum uzmanı olarak mutlu ve sağlıklı çocukları dünyaya getireceğimin hayallerini kurdum. Ve şimdi bu hayallerimi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Karnımda “kirazım, papatyam” diyerek sevdiğim, cinsiyetini doğumumda öğrendiğim sevgili Zeynep’imi İzmir’de dünyaya getirdim. Mecburi hizmetimi Rize ilinde 3 yılda tamamlayarak, 1993 yılında İzmir Atatürk Eğitim Hastanesi 3.Kadın hastalıkları ve doğum kliniğinde ihtisasıma başladım. Prof.Dr Atilla Koksal hocamın bilgileriyle yetiştim.

Uzmanlık sınavlarına kucağımda kızım Zeynep Gülen’le hazırlandım. 1997’de uzman oldum. Uzmanlık döneminin bana en güzel hediyesi oğlum Ali Kerem oldu. Yoğun çalışma temposu içinde onunla yeterli paylaşımlarımın olmadığı ilk çocukluk yılları için derin üzüntü, şu an ki aramızda oluşan sarsılmaz güven ve coşkulu sevgi bağı için de sonsuz mutluluk duyuyorum.

SONSÖZ

Hayatımın anlamı olan çocuklarım Zeynep ve Ali’mi, gözlerini elimde açan yeğenim Doğukan Eftal’i sevgiyle kucaklar, yaşamımın en zor anlarında hep elini sırtımda hissettiğim kıymetlim babam, sevgili annem, Ayduş’um ve eşim İbrahim’e bana kazandırdıkları her şey için çok teşekkür ederim.

Verdiği Hizmetler

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Uzmanlık Alanları

Galeri

“Op.Dr. Op.Dr. Külal ÇUKUROVA” vermiş olduğu cevaplar

Çevrimiçi randevu hizmeti vermemektedir.

Makaleler

Henüz hiç yayınlanmadı.
  • Profili Paylaş :